Vaše zkušenosti

Na tomto místě může být i Váš zážitek s námi. Napište nám a rádi Vaši zkušenost zveřejníme.

„U Markéty na vyjížďkách jsem šťastná a vždycky se moc těším. Markéta je pro mě úžasný člověk, který miluje své koně. Díky Markétě dnes jezdím na koni, a jízdu v sedle miluji. Vždy načerpám spoustu energie, zapomenu na vše a užívám si tu krásu ze sedla na koníku, který má moji důvěru. Všichni koníci jsou úžasní, hodní a opravdu dobře vycvičení. Vřele všem doporučuji zažít tu krásu :-)”

– Jana –

„Moc děkujeme za příjemnou projížďku, dětem i tatínkovi se moc líbila. Markéto moc děkujeme za pohodu která u Vás je, koník je odrazem majitele :).”

– Eva Bervidová –

„Paní majitelka má úžasný a ochotný přístup ke klientům, koníky má klidné, poslušné a velice mazlivé:) a jako bonus, nádherná příroda:)))”

– Sabina –

„Paní Markéta nás od začátku okouzlila svým milým a přátelským vystupováním, je cítit příjemná pozitivní energie a vibrace, koníci i ostatní zvířata kouzelná, krásná krajina okolo a především zde panuje zcela pohodová nálada, člověk si odpočine a nabije se během souznění s přírodou, vše jde tak nějak hladce, krásně, nic tady není problém… Vyjížďky s paní Markétou jsou jednoduše nezapomenutelným zážitkem, skutečně to jsou vyjížďky tak trochu jinak…”

– Roman Janusz –

„Na Markétu a její koníky se vždy velmi těším. Dříve jsem měla z koní dost respekt, ale u Markéty se cítím bezpečně a odjíždím nabitá energií a dobrou náladou. Jsou to pro mě příjemné chvíle, strávené ve společnosti nádherných tvorů a jejich milé a vstřícné majitelky.”

– Jana –

„Vyjížďky I přírodní jízdárna s Markétou jsou pro nás báječným relaxem, “dobitím baterek”, opravdovým požitkem z jízdy.
Koníci jsou báječní, pohodoví, citliví. Učíme se, jak si s nimi užívat volnosti. Zvládne je bez zásadních obtíží i desetileté dítě. Člověk jim rád dá důvěru a myslím, že ji v plné míře vracejí.”

– Eva a Eliška –

„Vyjížďky u Markéty jsou pro mě načerpáním nové energie a obrovská dávka relaxu. Okolí Březiny je nádherný a nabízí spoustu možností, kam vyrazit na vyjížďku. Markétiny koně jsou úžasně vycvičení a díky tomu jsem opět získala důvěru v tyto nádherný tvory.“

– Petra Odehnalová –

„U Markéty miluji úplně všechno, klid a pohodu vyzařující z koní a to, že když mi něco s koníkem nejde vždy s klidem a důsledností dořešíme situaci.“

– Magda –

„Markétka je úžasný člověk co by pro koníky dýchala. Koníci umazlený zlatíčka a Markétiny miláčci. Za mě jednoznačně super doporučuji všem, co se chtějí projet na hodných koních se skvělým doprovodem.“

– Martina –

„Na Březině navíc získává i rekreační ježdění úplně jiný rozměr, není to jen o vožení se na koni, ale o komunikaci s ním, budování vzájemného vztahu a důvěry mezi koněm a jezdcem.“

– Jana Bradáčová –

Novinky

06.05.2022 - Odpoledne pro děti

Máme svoji práci opravdu rádi, není to jen práce je to náš životní styl a vy můžete být jeho součástí.

Pro správné držení těla a krásnou postavu doporučujeme rehabilitační cvičení SM systém:

Iva gruberová – rehabilitace, masáže